|
Pietrzaka spróbujemy wykupić tylko wtedy jak odejdzie Sadlok.
Co do wprowadzania - chłop 24 lata, tym bardziej obrońca, myślę że można oczekiwać krótkiej aklimatyzacji i wejścia do zespołu, tym bardziej zważywszy na obecny niewysoki poziom Wisły.
Ostatnio edytowane przez arti : 03.01.2016 o godz. 16:51.
|