Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
72035
03.01.2016, 15:48
Co do sięgania do niższych lig to najlepsze co mogą robic w obecnej chwili a i moim zdaniem powinni juz zacząć poszukiwania mam nadzieje nieoszlifowanych młodziaków z 2/3 sezony ten nie dopiero teraz
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband