Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72034
Stary 03.01.2016, 14:46
piotrband napisał(a):Wyświetl post
w obecnej sytuacji kadrowej licząć że wszyscy zawodnicy łącznie z Manu będa zdrowi przy dojściu do nas przed wiosną Rafała Pietrzaka i Krzysztofa Drzazgi i tak przydało by jeszcze przynajmniej 1 napastnik lewy pomocnik i środkowy obrońca moim zdaniem to minimum żeby Tedi żeczywiście myślał o górnych miejscach w tabeli

Podobnie jak Ty mam nadzieję, że w klubie nie myślą o Drzazdze i Pietrzaku w kategorii wzmocnień na "już", bo jeśli jest inaczej, to jest po nas. Poza Pietrzakiem i Drzazgą potrzebujemy piłkarzy ogranych w eklasie jeśli mamy mówić o poprawie naszej sytuacji.

Co do rywalizacji Lipski - Crivellaro, oczywiście zgadzam się, że wygrywa ją pod każdym względem Polak, ale on nie trafił do śmierdzieli pół roku temu, żeby z miejsca błysnąć. Kupili go dobrych parę lat wcześniej i on u nich kształtował się jako piłkarz i w końcu dostał szansę gry, którą wykorzystał.

Co zaś do transferów, które by nam pomogły wrócić na właściwe tory, to marzy mi się ponowny zaciąg z Chorzowa. Stępiński, Mazek, Lipski plus oczywiście kontynuowanie obecnie obranego kursu na obserwowanie niższych lig (i rozgrywek juniorskich) i ściąganie wyróżniających się tam piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 03.01.2016 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując