piotrband napisał(a):

|
w obecnej sytuacji kadrowej licząć że wszyscy zawodnicy łącznie z Manu będa zdrowi przy dojściu do nas przed wiosną Rafała Pietrzaka i Krzysztofa Drzazgi i tak przydało by jeszcze przynajmniej 1 napastnik lewy pomocnik i środkowy obrońca moim zdaniem to minimum żeby Tedi żeczywiście myślał o górnych miejscach w tabeli
|
Podobnie jak Ty mam nadzieję, że w klubie nie myślą o Drzazdze i Pietrzaku w kategorii wzmocnień na "już", bo jeśli jest inaczej, to jest po nas. Poza Pietrzakiem i Drzazgą potrzebujemy piłkarzy ogranych w eklasie jeśli mamy mówić o poprawie naszej sytuacji.
Co do rywalizacji Lipski - Crivellaro, oczywiście zgadzam się, że wygrywa ją pod każdym względem Polak, ale on nie trafił do śmierdzieli pół roku temu, żeby z miejsca błysnąć. Kupili go dobrych parę lat wcześniej i on u nich kształtował się jako piłkarz i w końcu dostał szansę gry, którą wykorzystał.
Co zaś do transferów, które by nam pomogły wrócić na właściwe tory, to marzy mi się ponowny zaciąg z Chorzowa. Stępiński, Mazek, Lipski

plus oczywiście kontynuowanie obecnie obranego kursu na obserwowanie niższych lig (i rozgrywek juniorskich) i ściąganie wyróżniających się tam piłkarzy.