|
w obecnej sytuacji kadrowej licząć że wszyscy zawodnicy łącznie z Manu będa zdrowi przy dojściu do nas przed wiosną Rafała Pietrzaka i Krzysztofa Drzazgi i tak przydało by jeszcze przynajmniej 1 napastnik lewy pomocnik i środkowy obrońca moim zdaniem to minimum żeby Tedi żeczywiście myślał o górnych miejscach w tabeli
|