|
Najlepszy forumowicz: ZWE
Miss forum:
Innowierca: 022
Żartowniś: gigant
Najmądrzejsze posty: Kot, ZWE
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Brak.
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Brak.
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Bóg Trybun, MałyTSW
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: cudlaty, kerim
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):
Najbardziej druzgocący post (oczywiście w sensie negatywnym): porównania Reymana z Donaldem.
Najweselszy post:
Najgłupszy post: 95% w politycznym
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gignat, wiesniak
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): cudlaty, kerim
Najlepszy moderator: maaarcin
Najgorszy moderator: Grisza
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): SB
Najgorszy temat: Polityczny
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2015 roku):
Wisła to nasza historia
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."
|