Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72029
Stary 03.01.2016, 08:53
jeśli uda się rozwiązać za porozumieniem stron, to jestem za. Jeśli nie, to po co, skoro i tak trzeba mu zapłacić (co za różnica, czy teraz co miesiąc czy po procesie całość + zapewne jakieś odszkodowanie czy odsetki)? Albo dogadać się z nim, albo go wypożyczyć (czyt. znaleźć frajera), albo wyrobić mu karnet na jeden z foteli na ławce rezerwowych.
Odpowiedz cytując