Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 02.01.2016, 22:16
Najlepszy mecze:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6,
- Wisła - Górnik 4:1,
- Jagiellonia - Wisła 1:4

Najgorszy mecze:
- Wisła - Cracovia 1:2,
- PP: Ruch - Wisła 2:1,
- Lechia - Wisła 2:0

Plus sezonu:
- "Wisła Kraków to nasza historia"
- dobra postawa Cierzniaka i Jovic'a
- książka "Sen o potędze" mówiąca dużo prawdy o podejściu najwyższych do Wisły
- wiślak w reprezentacji Polski
- nowy "młynowy" w miarę ogarniający temat

Minus sezonu:
- brak skuteczności i cwaniactwa pod polem karnym
- zwolnienie Moskala i Gaszyńskiego
- o Coca Coli gadali już rok temu i nic.. więc bądźmy realistami..

Nadzieja 2016:
- jedynie Bartosz wydaje sie przekonywać do siebie z wiślackiej młodzieży, Kuczak kto wie co z niego będzie, reszta to wielka tajemnica póki co..
- nowy impuls od trenera Teddy'ego
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 02.01.2016 o godz. 22:19.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując