|
Drygas w Szczecinie od lipca.
Przydałby się w Wiśle i to bardzo. Ale cóż, takie mamy czasy, że paprykarze biorą lepszych piłkarzy.
gdyby się udało pozbyć Crivellaro byłoby to baaardzo dobre wyjście. Oczywiście o ile nie wpadną na pomysł zastąpienia go Małeckim. Od braziliany jest lepszy ale nadal umiejętności na Wisłe Puławy na dzień dzisiejszy.
|