Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.01.2016, 21:33
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0-6
Najgorszy mecz: przegrane derby

Plus sezonu: Cierzniak, Jović, Głowacki, Mączyński, akcja Wisła to moja historia
Minus sezonu: Cywka, Jankowski, Uryga, Crivelaro, Buchalik

Nadzieja 2016: stabilizacja sytuacji finansowej i odrodzenie Wisły
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując