Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 02.01.2016, 19:55
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0-6
Najgorszy mecz: Derby

Plus sezonu: Wisła Kraków to moja historia, Cierzniak, Jović
Minus sezonu: kolejne nic nie wnoszące roszady na stołkach w zarządzie, porażająca seria meczów w plecy, Cywka

Nadzieja 2016: nie jestem z natury defetystą, ale ciężko mi wskazać cokolwiek konkretnego, co sprawiłoby, że z uśmiechem na ustach mógłbym spojrzeć na przyszłość Wisły
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:04.
Odpowiedz cytując