|
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0-6
Najgorszy mecz: Derby
Plus sezonu: Wisła Kraków to moja historia, Cierzniak, Jović
Minus sezonu: kolejne nic nie wnoszące roszady na stołkach w zarządzie, porażająca seria meczów w plecy, Cywka
Nadzieja 2016: nie jestem z natury defetystą, ale ciężko mi wskazać cokolwiek konkretnego, co sprawiłoby, że z uśmiechem na ustach mógłbym spojrzeć na przyszłość Wisły
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:04.
|