|
dzieje się tak dzięki mediom tylko i wyłacznie. ludzie traktują to jako tradycje, a jak mówisz jaka jest prawda to podstawowy argument ciekawe co jak twoje dziecko urodzi się chore. chore to jest to ze taki owsiak jest traktowany jak zbawca dzięki jego sprzętowi uratowano tyle żyć. on nikogo nie uratował i nie uratuje po za swoją sytuacja finansową. tyle kasy ile idzie od samorządów na ten festyn to o wiele więcej niż zbiera ten pajac w czerwonych okularach a z tego i tak parę milionów do kieszeni wpada jego i jego żonki, ale w tv mówili że dzieki niemu w polskich szpitalach jest jakikolwiek sprzęt więc kowalki pójdzie i wrzuci do puchy. mam nadzieję że przyjdzie czas że ktoś się za to weźmie porządnie a szczególnie za czas antenowy w tv dla wośpu.
edit: albo zablokuje organizacje tego chyba ze jureczek da z własnej kieszeni
edit2: chore też jest to że państwo nie zapewnia opieki w szpitalach i jureczek musi sprzęt kupować bo go po prostu nie ma i to jest oczywisty fakt. faktem jest tez że wzbogaca się na dobroci Polaków
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 02.01.2016 o godz. 14:03.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|