Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11039
Stary 02.01.2016, 13:01
za 2 lata padnie żużel w Polsce to niektore stadiony pilkarskie zyskają widzów.
ogólnie problem typowo polski - mamy stadion nie adekwatny do druzyny. Zreszta, to nie jest mrzonka, Cupiał chciał budować na 25 ale cwany Jacek z panem O. wkręcili mu Ojro i zbudowali na 35.
Niz demograficzny jest, wysokie ceny biletow małe zarobki i przede wszystkim słaba jakość piłkarska. Do tego internety narkotyki .....i koks tajski boks, komu koledzy w sercu Wisły nie zasieją ten sam z siebie na stadion nie przyjdzie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując