Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
18081
01.01.2016, 21:57
Ten Sabal jest wypożyczony z Clube Brugge i strzelił dla reprezentacji juz 8 bramek także leszcze nie jest. Wolał bym Wesley z AS Trencin ale pewnie trochę za niego pewnie by chcieli o ile w ogóle by go chcieli sprzedać .
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28