Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.01.2016, 12:22
1) Więcej czasu poświęcać 4 letniemu synowi,
2) Zrobić coś z fajkami ( najlepiej skończyć z tym gównem),
3) Mniej kląć ( bo klnę jak szewc),
4) Dorobić trochę ( dosłownie trochę bo nie chcę wyglądać jak koks) mięśni. Skoro w 2015 pozbyłem się 14 kg w trzy miesiące to teraz wypada coś zrobić w drugą stronę )))
5) W pracy niech będzie tak jak jest a jak ma się coś zmieniać to oby "do przodu" )))
Odpowiedz cytując