Panie, to jest lista na przyszły rok czy na całe życie?
Ja zamierzam tak jak Ty nie pić tyle żeby się film urywał. Ogólnie chcę stronić od wódy bo za szybko się traci kontrolę nad sytuacją jeśli chodzi o normalne dozowanie tego trunku.
Dieta i siłka oczywiście też.
Znalezienie jakiejś w miarę normalnej pracy.
Plus trochę nadrobienia braków jeśli chodzi o czytanie książek, zarówno tych, które były lekturami szkolnymi jak i innych.
Ale to nie są jakoś specjalnie postanowienia noworoczne tylko plan ogólny, który lepiej lub gorzej staram się od jakiegoś czasu wdrażać w życie.