Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 31.12.2015, 20:02
Zlota lopata dla mnie za odkopanie tematu sie nalezy

Szlugi juz rzucilem (przynajmniej jak nie pije alko) wiec jedno z glowy.
Nie pic tyle zeby sie napruc jak szmata.
W miare zdrowo sie odzywiac.
Pojechac na historyczny wyjazd do Niecieczy
Silka, bieganie i takie tam jak co roku.
Porobic jakies tam kursy.
Znalezc lepiej platna robote na dniowki.
Pojechac do Kazachstanu na repre.
Nie zostac zabitym we Francji na ojro.
Odpowiedz cytując