Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18076
Stary 31.12.2015, 17:29
Hmmm... np. w wypadku braku osiągnięcia jakichś tam celów obniżka o 80% - wydaje mi się zgodne z przepisami i dość dobrze motywuje do działania. Albo lepiej - jeśli te cele osiągniesz to podwyżka + premia. Wiadomo, to nie my teraz dyktujemy warunki, ale...
Odpowiedz cytując