|
Hmmm... np. w wypadku braku osiągnięcia jakichś tam celów obniżka o 80% - wydaje mi się zgodne z przepisami i dość dobrze motywuje do działania. Albo lepiej - jeśli te cele osiągniesz to podwyżka + premia. Wiadomo, to nie my teraz dyktujemy warunki, ale...
|