FraMat napisał(a):

Czyli na hali nie ma bluzgów, bo doping tam sam się robi, a na stadionie bez bluzgów dopingu nie da się zorganizować?
I piękny doping to tylko z bluzgami?
To powiedzcie od razu, że bluzgi wam się podobają i że bez bluzgów żyć nie możecie
|
Dlaczego zgrabnie omijasz moje posty?
Pan Bednarz zrobił dokładnie tak jak chciałeś. Wyrzucił "karków", kiboli, i ich zwolenników. Skończyło sie "ssij pałę ssij", nie musiałeś oglądać "groźnych twarzy". Żadnych zadym, pełna kulturka.
Rodzin z dziećmi nie przybyło, tylko
ubyło. Kropka.
Tyle.
To się już wydarzyło. Twój pomysł nie wypalił, ani na Wiśle ani na Legii gdzie warunki ku temu były duże lepsze (większe miasto, w zasadzie jeden klub).
Przestańmy teoretyzować, bo już wiemy - bez ultrasów i ich chamskiego i wulgarnego dopingu - kibiców na stadionie będzie mniej. Wcale rodzin nie przybędzie.
No chyba, że ktoś stworzy jakąś kosmiczną pakę, zapewne na grupę LM 33 tys się uzbiera. Ale nie na Bełchatów...