Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11034
Stary 31.12.2015, 16:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czyli na hali nie ma bluzgów, bo doping tam sam się robi, a na stadionie bez bluzgów dopingu nie da się zorganizować?
I piękny doping to tylko z bluzgami?
To powiedzcie od razu, że bluzgi wam się podobają i że bez bluzgów żyć nie możecie

Dlaczego zgrabnie omijasz moje posty?

Pan Bednarz zrobił dokładnie tak jak chciałeś. Wyrzucił "karków", kiboli, i ich zwolenników. Skończyło sie "ssij pałę ssij", nie musiałeś oglądać "groźnych twarzy". Żadnych zadym, pełna kulturka.

Rodzin z dziećmi nie przybyło, tylko ubyło. Kropka.

Tyle.

To się już wydarzyło. Twój pomysł nie wypalił, ani na Wiśle ani na Legii gdzie warunki ku temu były duże lepsze (większe miasto, w zasadzie jeden klub).

Przestańmy teoretyzować, bo już wiemy - bez ultrasów i ich chamskiego i wulgarnego dopingu - kibiców na stadionie będzie mniej. Wcale rodzin nie przybędzie.

No chyba, że ktoś stworzy jakąś kosmiczną pakę, zapewne na grupę LM 33 tys się uzbiera. Ale nie na Bełchatów...
Ddf
Odpowiedz cytując