Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34543
Stary 31.12.2015, 16:49
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie prawda, Jeśli ktoś z założenia chce źle dla Polski i jest wrogiem Ojczyzny to jest ....ą, której w tv nie powinno być wcale. I to się tyczy PO, Nowoczesnej, SLD. Jeśli ktoś z założenia chce dobrze (powiedzmy, że takimi ludźmi są ci z PiSu, od Korwina, Kukiza) to lepiej niech nawet jedna z tych partii będzie faworyzowana i pokazywana w tv niż mielibyśmy choć 5 minut poświęcić na słuchanie wrogów Ojczyzny. Oczywiście najlepiej by było żeby istniała równowaga i każdy kto dla Polski chce dobrze mógł się w miarę równo wypowiadać a już w trakcie kampanii wyborczej wypowiadałby się każdy po równo.
Jasne, że jak PiS będzie trzymał za mordę media to będą one pro PiSowskie ale na pewno nie będą tak zawszone jak te media s....ysynów z układu także lepsze media objęte przez PiS niż przez zdrajców Polski.
Świat nie jest idealny. Nie oszukujmy się że jakaś prawicowa partia obejmie np media i będzie ciepło mówiła o każdym, o lewakach itp Wiadomo, że każdy ma swoją wizję, światopogląd i będzie dążył do tego aby stworzyć kraj na swoją modłę. Problem pojawia się dopiero wtedy jak ktoś się zapędza w tej przemianie kraju do takich rzeczy jak komuchy, postkomuchy, układ po 89 roku.
Jaro1 ale skoro chcemy demokracji to według jej zasad nie powinno się faworyzować nikogo. Czy nam się podoba czy nie, to Petru i Schetyna mają mieć równy dostęp do TV co Kaczyński, Kukiz czy Korwin-Mikke. Nie jestem demokratą i nie wierzę w demokrację ale skoro na nich też ludzie głosują, to powinni mieć swojego reprezentanta w mediach publicznych.
Cieszę się, że się zgadzasz Kerim. Z jednej skrajności w drugą to nic dobrego.
Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.