Temat
:
Tadeusz Pawłowski - na szczęście już nie jest trenerem Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
rast
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
252
31.12.2015, 16:17
Pawłowski? To już wolałbym wyrwać tego Fornalika z Ruchu. Idealny trener w naszej sytuacji. Nie marudzi, pracuje w klubie z jeszcze gorszą sytuacją finansową, a ze słabego materiału piłkarskiego wydobywa chyba maximum. Praca u podstaw...
rast
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rast
Znajdź inne posty napisane przez rast