Wyświetl pojedynczy post
rast
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 31.12.2015, 16:17
Pawłowski? To już wolałbym wyrwać tego Fornalika z Ruchu. Idealny trener w naszej sytuacji. Nie marudzi, pracuje w klubie z jeszcze gorszą sytuacją finansową, a ze słabego materiału piłkarskiego wydobywa chyba maximum. Praca u podstaw...
Odpowiedz cytując