Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18074
Stary 31.12.2015, 16:13
pietre napisał(a):Wyświetl post
Zawodnicy i pracownicy klubu, to powinni pracować na umowy zlecenia. Nie byłoby problemów. Albo na takich warunkach jakie stawiał Gaszyński Smudzie - nie ma pucharów, wylot.
Na razie to sposób zawierania kontraktów piłkarskich jest określony i pilnowany przez władze piłkarskie.
Nie ma zupełnej swobody co do zapisów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując