pietre napisał(a):

|
Zawodnicy i pracownicy klubu, to powinni pracować na umowy zlecenia. Nie byłoby problemów. Albo na takich warunkach jakie stawiał Gaszyński Smudzie - nie ma pucharów, wylot.
|
Na razie to sposób zawierania kontraktów piłkarskich jest określony i pilnowany przez władze piłkarskie.
Nie ma zupełnej swobody co do zapisów.