Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18072
Stary 31.12.2015, 15:31
Nie znam jego kontraktu ale pewnie ma w nim pewne punkty, które mówią że ma dbać o wizerunek klubu, być jego "twarzą". A chodzenie do burdelu wizerunku klubu nie poprawia a wręcz przeciwnie.
Wystarczy że mamy " burdel " organizacyjny i finansowy w klubie.
Odpowiedz cytując