|
Nie znam jego kontraktu ale pewnie ma w nim pewne punkty, które mówią że ma dbać o wizerunek klubu, być jego "twarzą". A chodzenie do burdelu wizerunku klubu nie poprawia a wręcz przeciwnie.
Wystarczy że mamy " burdel " organizacyjny i finansowy w klubie.
|