Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11030
Stary 31.12.2015, 13:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zaklinanie rzeczywistości.
A może powiesz mi, że ręczna to sport nie dla facetów?
Że siatka, kosz to sport nie dla facetów?


W ferworze walki i na treningach, zwłaszcza ręcznej facetom trzeszczą kości, padają k...y i ch...e, ale nie przenosi się to na trybuny.
Dlaczego?
Ano, przychodzą tam trochę inni ludzie.
Jest doping, jest agresja i adrenalina, ale nie ma bluzgów i nikomu nie więdną uszy.
Można?
Można.
Klimat jest na ręcznej?
I to jaki!
Z całym szacunkiem ale nie wyobrazam sobie meczu z parchami legią czy ruchem bez "uprzejmości " skierowanych w ich stronę to klimat jeszcze sprzed ery telefoniki.
Odpowiedz cytując