|
w hali to z pieknym dopingiem jechaliby nawet zwolennicy Lysej Mendy i Nowej Armii Bialej Gwiazdy , te cale rodziny z dziecmi i matkami , ktorzy tak tlumnie przychodzili i zywiolowo dopingowali podczas bojkotu - nie porownujcie Hali do Stadionu , zeby na hali zrobic dobry doping to naprawde nie trzeba az tak duzo
|