Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18064
Stary 31.12.2015, 12:20
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
A to nie jest tak,że jak grasz żenujący poziom to pracodawca może z tobą rozwiązać umowę ? Nie jest to tak,że w pracy nie trzymasz pewnego poziomu i wylatujesz ?
Też mnie to ciekawi, czy jeżeli jest to umowa o pracę to również można ją rozwiązać z zachowaniem odpowiedniego okresu wypowiedzenia. Przecież to jest pracownik, a Wisła to pracodawca, który może być nie zadowolony ze swojego pracownika i porostu go zwolnić.

Ktoś się na tym zna jak to wygląda w sporcie?
Odpowiedz cytując