brylant17 napisał(a):

|
A to nie jest tak,że jak grasz żenujący poziom to pracodawca może z tobą rozwiązać umowę ? Nie jest to tak,że w pracy nie trzymasz pewnego poziomu i wylatujesz ?
|
Też mnie to ciekawi, czy jeżeli jest to umowa o pracę to również można ją rozwiązać z zachowaniem odpowiedniego okresu wypowiedzenia. Przecież to jest pracownik, a Wisła to pracodawca, który może być nie zadowolony ze swojego pracownika i porostu go zwolnić.
Ktoś się na tym zna jak to wygląda w sporcie?