regan napisał(a):

|
p.s pamiętajcie. Stadion to nie kościół. Jak zrobimy z tego kościół/teatr/przedszkole, to rozwalimy klimat do końca. Bluzgi muszą być, agresja, adrenalina. To sport dla facetów niestety.
|
Zaklinanie rzeczywistości.
A może powiesz mi, że ręczna to sport nie dla facetów?
Że siatka, kosz to sport nie dla facetów?
W ferworze walki i na treningach, zwłaszcza ręcznej facetom trzeszczą kości, padają k...y i ch...e, ale nie przenosi się to na trybuny.
Dlaczego?
Ano, przychodzą tam trochę inni ludzie.
Jest doping, jest agresja i adrenalina, ale nie ma bluzgów i nikomu nie więdną uszy.
Można?
Można.
Klimat jest na ręcznej?
I to jaki!