silver03 napisał(a):

Zarząd ciężko pracuje, szkoda czasu na pierdoły. Obecnie negocjuje rozwiązanie 3 letniego kontraktu, który niedawno podpisali z Crivelaro
|
Jeżeli chcieliby się go pozbyć to sądze, że nie byłoby problemu. Jeżeli znajdzie klub który dałby 50 tys. euro, niech idzie. Nawet 10 tys, cokolwiek byle nie płacić mu odszkodowania.
KOMINEK napisał(a):

|
22 grudnia w dwulinijkowym komunikacie dowiedzieliśmy się że nowym trenerem Wisły jest pan Pawłowski. Do dziś jest to jedyny komunikat. Nie wiemy nadal jak ma wyglądać reszta zespołu trenerskiego, trener nie został oficjalnie przedstawiony. Pełen profesjonalizm zarządu.
|
W Wiśle nigdy nie było profesionalizmu. Jednak i tak nie spodziewam się po niej rewolucji ani ewolucji zespołu. Będą za to obiecane transfery od czerwca ze względu na złą sytuację klubu.