Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 31.12.2015, 11:29
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zarząd ciężko pracuje, szkoda czasu na pierdoły. Obecnie negocjuje rozwiązanie 3 letniego kontraktu, który niedawno podpisali z Crivelaro
Jeżeli chcieliby się go pozbyć to sądze, że nie byłoby problemu. Jeżeli znajdzie klub który dałby 50 tys. euro, niech idzie. Nawet 10 tys, cokolwiek byle nie płacić mu odszkodowania.

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
22 grudnia w dwulinijkowym komunikacie dowiedzieliśmy się że nowym trenerem Wisły jest pan Pawłowski. Do dziś jest to jedyny komunikat. Nie wiemy nadal jak ma wyglądać reszta zespołu trenerskiego, trener nie został oficjalnie przedstawiony. Pełen profesjonalizm zarządu.
W Wiśle nigdy nie było profesionalizmu. Jednak i tak nie spodziewam się po niej rewolucji ani ewolucji zespołu. Będą za to obiecane transfery od czerwca ze względu na złą sytuację klubu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując