Konrad. napisał(a):

Po pierwsze my w cale nie mamy złej frekwencji! Przestańcie te brednie w kółko powtarzać:
Biorąc pod uwagę, że to pierwszy sezon od nastu lat, w której nikt nie wymienia nas jako faworytów nawet do podium, obecna frekwencja jest rewelacyjna! Choć problemem będzie jej utrzymanie na wiosne.
Te bajeczki można było opowiadać przed Euro. Wtedy mogliśmy sobie teoretyzować.
.
|
Tylko w tym wykresie nie uwzgledniles pojemnosci stadionu. Kiedys nie moglo byc frekwencji wiekszeniz niz ok 12tys bo tyle ludzi wchodzilo.
Moze procent zapelnienia stadionu rownczesnie? Będzie widać siłe frekwencji w 800 tys miescie
A co frekwencji to jak bysmy(gdyby, bysmy ulubione slowo w sporcie) walczyli o mistrzostwo to frekwencja by wzrosla. Przyszłoby więcej piknikow i pewnie na C tez. Bo cos ubywa wszystkich ze stadionu chociaz z sektora C wolniej (subiektywa obserwacja nie sprawdzałem w statystykach).
Pocieszające jest to, że 90minut
http://img.90minut.pl/misc/stats-eks...16-jesien.html w statystyce widzow u siebie jestemy na 3 miejscu a w tabeli na 13. +10 miejsc przebitki to pewnie rekord. Co ciekawe lider Piast ma przebitke -10 miejsc.