Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.12.2015, 10:47
22 grudnia w dwulinijkowym komunikacie dowiedzieliśmy się że nowym trenerem Wisły jest pan Pawłowski. Do dziś jest to jedyny komunikat. Nie wiemy nadal jak ma wyglądać reszta zespołu trenerskiego, trener nie został oficjalnie przedstawiony. Pełen profesjonalizm zarządu.
Odpowiedz cytując