siemaneczko wam wszystkim
jestem tu nowy ale śledzę ten portal od dawna
ja dzisiaj przeczytałem że wisła jest zainteresowana Nigeryjskim pomocnikiem z AS Trencin
kontrakt mu sie kończy w czerwcu ale 75 tyś euro za niego to chyba nie jest jakaś w sumie wielka kwota biorąc pod uwagę że Boban do nas przyszedł za taka samą kwotę i jest jednym z najlepszych PO w naszej lidze
