|
a taka warszawska druzyna, która ma miliardy hajsu, pepsi sie leje na stadionie, trener za grube hajsy z Rosji i transgfery najlepszych w lidze, najlepiej zrobiony marketing i pr, szkółka i akademia.
Na mecz z Górnikiem Łęczna 8 tys ludzi. Na mecz z Piastem liderem którego gonią 20 tys ludzi. Stadion ma 30 tys miejsc a stolica posiada prawie 2 banki ludzi, a rywala brak bo polonia to kilkastet osób.
Kiedyś na stadion nie sżło sie tylko i wyłacznie na mecz, ba, ten mecz to był dodatek. Teraz mecz jest clue. kamery wszedzie, druty kolczaste., nawet szluga ciezko zapalic.
Po za tym klimat kibicowania umiera. Jak ktoś tego nie widzi niech spojrzy dokładniej. Dzis wygrywaja tance z gwiazdami, impezy, cpanie, facebuki itd. Kiedys przyjscie na mecz rozoczynało i konczyło tydzien, czekało sie na spotkanie z kumplami itd, teraz mecz mecz i po meczu.
Kiedys ten stadion zapełnic było łatwiej, teraz klub musi się trochę wysilić, a ze u nas wysiłku nie lubią, to jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Musimy robić akcje kibicowskie by zbierać na długi ......
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|