Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72019
Stary 31.12.2015, 08:28
Panie Arti, tyle że Cetnar miał papiery na gry, tylko musiał miec odpowiedniego trenera.
Mały swego czasu tez te papiery miał, ale zabił swoja szybkosc siłownią.
Czy sie dogada z Pawłowskim ? Jeśli prawdą jest że dojrzał, to tak. Musi sie dogadać, co innego mu zostało jak podporządkowanie się trenerowi i gra na maksa?! On juz nie jest młody zdolny tylko ma ostatni pociąg do e-klasy. Jak go s.......i to bedzie tylko zjazd i koniec w Wigrach. Czy tego chce Mały ? Znając jego ambicje to raczej nie, ale czy głowa pozwoli zachowywać sie normalnie?
No ....a, on dostaje teraz szanse. Szanse na odkupienie grzechów. I musi ją wykorzystać.

p.s. i tak abstrahując od tego czy coś da druzynie czy nie, zjazd formy i statystyki.
To co odpierdala na placu pan (nie, nie wymienie Bogusia) jebany w dupe legionista Jankowski, nie wymaga komenterza tylko wymaga wy.......enia natychmiast. A ze nie mozemy sobie pozwolić na state takiej cioty bo ławka krótsza niż w A-klasie, ja wole Małego. Przynajmniej wie w jakiej druzynie bedzie grał.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując