Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11022
Stary 31.12.2015, 02:11
spadek frekwencji to tylko i wylacznie gra parodystow w Wislackich trykotach i polityka transferowa naszych dycydentow z ktorej smieje sie cala Polska , gdybysmy walczyli realnie o MP to byloby na meczach po 18-20 tys kibicow a na Topowe mecze bilety by sie konczyly 4-5 dni przed meczem , nie dokladajacie jakiejs chorej ideologii w postaci dojazdow, bluzgow , chlania wody i piwa i innych zabaw , bez piknikow nie ma frekwencji - bez wynikow nie ma piknikow- proste , osobiscie czekam na czasy Wisly bez Cupiala i TF - przezylem 20 lat na R22 przed TF - wytrzymam nawet po , gorzej z 95 % Armia Dzieci Telefoniki
Odpowiedz cytując