krzaq12 napisał(a):

|
Ja to wiem, Ty to wiesz ale w klubie sądzą zapewne inaczej i Małeckiego potraktują jako wzmocnienie, zawodnika, który od razu wskoczy do składu i wzmocni konkurencję-tak to widzę.
|
Strasznie to przykre. Bo jesli ktos w klubie naprawde uwaza Ew transfer Maleckiego za wzmocnienie to znaczy ze zna sie na piłce jak pani Jadzia z Wrocławia. Tu nawet nie trzeba wiedzy. Wystarczy spojrzeć na statystyki. A to potrafi każdy ze sprawnym wzrokiem. Jesli naprawde zatrudnia małego, oznaczać to bedzie tylko ze zmierzamy wprost do 1 ligi