|
Ja uważam, że Małecki jest gorszym PIŁKARZEM od Bogusia, zaryzykuję też stwierdzenie, że charakterologicznie jest znacznie gorzej dopasowany do zespołu niż Boguski i zapewne wymagania ma podobne - jak dla mnie Rafał jest piłkarzem na nasze możliwości i nie zamieniłbym go na Małeckiego za nic.
|