Cytat:
Jeśli trzymać się znaczenia słów to dalej powinni kogoś ściągnąć.
Bo Małecki jako wzmocnienie ?!
ktoś się chyba z ... na rozumy pozmieniał. Jest potrzebny tu tylko na kłopot. Żeby swoje fochy pokazywać. Bo ani bramek nie strzela ani nie asystuje.
Boguski go nosem wciąga. Co samo w sobie świadczy o jego poziomie.
|
Ja to wiem, Ty to wiesz ale w klubie sądzą zapewne inaczej i Małeckiego potraktują jako wzmocnienie, zawodnika, który od razu wskoczy do składu i wzmocni konkurencję-tak to widzę.