|
Gdyby chcieć pomarzyć, to bieżące okienko powinno być mocnym przewietrzeniem składu. Należałoby podziękować piłkarzom którzy się nie sprawdzili oraz przebudować formacje ofensywne, które okazały się słabe i nieskuteczne. Widziałbym to następująco.
- odchodzą Cywka, Popovic, Crivellaro.
- przychodzą niezły rozgrywający, dwaj ofensywni pomocnicy na wysokim poziomie, podpisany już młody Drzazga, oraz wysokiej klasy napastnik (lepszy od starzejącego się Brożka).
|