Zmiany w ustawie o policji zażądał Trybunał Konstytucyjny już ponad półtora roku temu.
Zobowiązana do tego była PO, ale"nie zdążyła".
PiS realizuje tylko wyrok Trybunału.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ji,606634.html
Cytat:
|
- Kiedy przejęliśmy odpowiedzialność za Polskę, stanęliśmy przed koniecznością realizacji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, żeby policja i służby specjalne mogły pracować po 6 lutego - powiedział polityk PiS. - Jeśli ustawa nie wejdzie w życie do 6 lutego, dojdzie do paraliżu służb specjalnych i policji - przestrzegał.
|
Zdecydujcie się:
Kiedy jest gorzej? Jak PiS realizuje zalecenia TK czy jak nie realizuje?