Nie zdzwicie się jak za moment okaże się, że rano pojawią się panowie w ciemnym ubraniu, bądź dostaniecie wezwanie ws. niewybrednych komentarzy i mowy nienawiści w politycznym, bądź na shoutboxie. Nawet nie musi to być inspirowane z nadania call center, a któryś bezpiecznik może tutaj trafić przypadkiem i przewertować temat od jego zarania.
Na moje szczęście chwilowo zamierzam się ewakuować na północ, więc pewnie dopiero wrócę po wejściu zmian w życie
PS. Widzę już powoli kto jest beneficjentem ostatnich zmian, a mianowicie, który z dziennikarzy mocno zyskał na wymianie stołków. Otóż niejaki Nisztor - dziennikarz od afery podsłuchowej - spekuluje, że jeszcze w tym roku służby mogą zatrzymać byłego ministra Sienkiewicza i kilku jego kolegów z UOP.