Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72009
Stary 30.12.2015, 16:42
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Czemu u nas nie grają 19, 20 latkowie tak jak na zachodzie? Przykład Anthony Martial jest podstawowym zawodnikiem Manchesteru United!!! Koleś 5 grudnia skończył 20 lat. U nas ciągle się mówi nie doświadczony, nie ograny, nie ma masy itd? A gdzie i kiedy ma się doświadczyć taki nastolatek jak nie daje mu się w ogóle szans?
Z tym Małeckim to chyba jakieś żarty są! To może jeszcze sprowadzimy, Sobolewskiego , Kirma, Jirsaka, Bitona i idziemy na mistrza co?


ogarnij że piłkarze których wymieniłeś w obecnej sytuacji byli by pewniakami do pierwszej 11.
co do Sobola to miło by było jak by wrócił bo w górniku daje rade i bramy strzela. juz nawet nie mówiąc o tym jak .... smuda go potraktował
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując