Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72008
Stary 30.12.2015, 16:27
Czemu u nas nie grają 19, 20 latkowie tak jak na zachodzie? Przykład Anthony Martial jest podstawowym zawodnikiem Manchesteru United!!! Koleś 5 grudnia skończył 20 lat. U nas ciągle się mówi nie doświadczony, nie ograny, nie ma masy itd? A gdzie i kiedy ma się doświadczyć taki nastolatek jak nie daje mu się w ogóle szans?
Z tym Małeckim to chyba jakieś żarty są! To może jeszcze sprowadzimy, Sobolewskiego , Kirma, Jirsaka, Bitona i idziemy na mistrza co?
Odpowiedz cytując