IncognitoTSW napisał(a):

|
Pytanie czy jest jakiś głębszy sens w tym, żeby się dowiedzieli? Czy naprawdę warto?
|
Nie warto ale zobaczymy jaka będzie zmiana mało to rozsądnych dziennikarzy jest a PIS nie może sobie pozwolić na taką nagonke bezpodstawna jaka ma miejsce w publicznych mediach.Trzeba byc fanatykiem zeby tego nie widzieć, moim zdaniem.