Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Tym sie rożni ze 95% nie wie kto to jest Rachon i Hejke.
|
Pytanie czy jest jakiś głębszy sens w tym, żeby się dowiedzieli? Czy naprawdę warto?
Kerim a co niepoważnego napisałem? Równie ciężko mi się ogląda zarówno Lisa, Kraśko i tą od Glińskiego jak i Rachonia i Hejke atakujących ww. panów.