Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34518
Stary 30.12.2015, 14:38
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Tym sie rożni ze 95% nie wie kto to jest Rachon i Hejke.
Pytanie czy jest jakiś głębszy sens w tym, żeby się dowiedzieli? Czy naprawdę warto?

Kerim a co niepoważnego napisałem? Równie ciężko mi się ogląda zarówno Lisa, Kraśko i tą od Glińskiego jak i Rachonia i Hejke atakujących ww. panów.