Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34508
Stary 30.12.2015, 13:46
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to że jeszcze kilka dni i zacznie się zgrupowanie zimowe reżimowej ekipy z woronicza

https://twitter.com/dicanio1900/stat...25027676913664
Taaa z taką Pawłowicz,Macierewiczem i reszta niezrównoważonych....
Bednarz=Landryna=......