|
akurat ostatnie 2 sezonu w pucharach, jak i w kadrze były całkiem udane... były czasy, że w rozgrywkach grupowych UEFA nie było żadnej polskiej drużyny. Od jakiegoś czasu mamy po 2. Doszedł awans na Euro w dobrym stylu, nowe stadiony i przebłyski, jak wygrane na Celtikiem czy Fiorentiną...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|