Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 30.12.2015, 13:35
akurat ostatnie 2 sezonu w pucharach, jak i w kadrze były całkiem udane... były czasy, że w rozgrywkach grupowych UEFA nie było żadnej polskiej drużyny. Od jakiegoś czasu mamy po 2. Doszedł awans na Euro w dobrym stylu, nowe stadiony i przebłyski, jak wygrane na Celtikiem czy Fiorentiną...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując