Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11017
Stary 30.12.2015, 13:21
Górnik to przykład skrajnej niegospodarności - Korzymy, Janoty, dramat. A w Piaście zbalansowana kadra - dwóch bramkarzy, pierwszy świetny i znośny drugi, 6-7 obrońców na podobnym poziomie, koło 10 pomocników i skrzydłowych i 2-3 przyzwoitych napastników. U nas mamy z 6-7 b. dobrych piłkarzy, 6-7 znośnych i resztę dużo poniżej...
Odpowiedz cytując