|
Gwarantuje Wam, że 2 dobre transfery w zimie (dobrzy, w miarę znani gracze) i sprzedamy kilkaset może nawet 1-2 k więcej karnetów, a jak zaczniemy dobrze grać, zrobimy jakąś serie 3-4 zwycięstw pod rząd to frekwencja sama się o siebie zatroszczy.
Wyniki to podstawa!!!!
|