FraMat napisał(a):

|
Natomiast kiedy gniazdowy czy jakieś rezusy intonują "jebać...", "k..y pokonamy", "LTSK" i przez ponad połowę czasu zamiast słyszeć okrzyki i śpiewy "Wisła" słyszę tylko k....y, jeby, ch..e. inne to zaczyna to być po prostu nienormalne.
|
Kłamiesz. Propaganda jak w tvnie, bluzgi przez ponad połowę meczu

Ciekawe czy w jakimś meczu były chociaż na poziomie 10%
Frekwencja nam spada bo przeklinamy na meczach... weźcie zmieńcie dilerów albo bierzcie połowę, bo takich bzdur to dawno nigdzie czy czytałem.