Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11010
Stary 30.12.2015, 11:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Natomiast kiedy gniazdowy czy jakieś rezusy intonują "jebać...", "k..y pokonamy", "LTSK" i przez ponad połowę czasu zamiast słyszeć okrzyki i śpiewy "Wisła" słyszę tylko k....y, jeby, ch..e. inne to zaczyna to być po prostu nienormalne.
Kłamiesz. Propaganda jak w tvnie, bluzgi przez ponad połowę meczu Ciekawe czy w jakimś meczu były chociaż na poziomie 10%

Frekwencja nam spada bo przeklinamy na meczach... weźcie zmieńcie dilerów albo bierzcie połowę, bo takich bzdur to dawno nigdzie czy czytałem.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując