emj10 napisał(a):

|
Mirek ma bana, że call center zlecił posterunek w okresie międzyświątecznym?
|
Koleś już kiedyś odszczekiwałeś za donoszenie do admina za "domniemane konto Drozda" w moim wykonaniu.Teraz odpowiesz za rozpowszechnianie publiczne moich "domniemanych danych".Wiedz o tym że to nie ja będę cie ścigał.Czekaj cierpliwie.