Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34503
Stary 30.12.2015, 11:09
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Mirek ma bana, że call center zlecił posterunek w okresie międzyświątecznym?
Koleś już kiedyś odszczekiwałeś za donoszenie do admina za "domniemane konto Drozda" w moim wykonaniu.Teraz odpowiesz za rozpowszechnianie publiczne moich "domniemanych danych".Wiedz o tym że to nie ja będę cie ścigał.Czekaj cierpliwie.