Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34491
Stary 30.12.2015, 08:07
Leże i kwiczę napisałeś:

Cytat:
Co do obietnic to sam tutaj pisalem, ze mam wielka nadzieje, ze PIS ich absolutnie nie bedzie mial zamiaru dotrzymac ( chodzi o wydatki ).
a wcześniej:

Cytat:
Mialy byc pieniadze z podatkow od bankow, hieprmarketow na wszyskie obietnice. I co? I zwiekszamy deficyt
Bez odbioru

P.S. to była obietnica, że opodatkują Banki i Supermarkety, i została spełniona możesz odhaczyć. Pieniądze z tego sektora mają iść jak to ładnie opisujecie: " na patologię, która ma dużo dzieci -500+"

P.S. dzięki za poprawę humoru na początku dnia pozdrawiam