Leże i kwiczę

napisałeś:
Cytat:
|
Co do obietnic to sam tutaj pisalem, ze mam wielka nadzieje, ze PIS ich absolutnie nie bedzie mial zamiaru dotrzymac ( chodzi o wydatki ).
|
a wcześniej:
Cytat:
|
Mialy byc pieniadze z podatkow od bankow, hieprmarketow na wszyskie obietnice. I co? I zwiekszamy deficyt
|
Bez odbioru
P.S. to była obietnica, że opodatkują Banki i Supermarkety, i została spełniona możesz odhaczyć. Pieniądze z tego sektora mają iść jak to ładnie opisujecie: " na patologię, która ma dużo dzieci -500+"
P.S. dzięki za poprawę humoru na początku dnia

pozdrawiam
